Rodi natvoer hond
4
4
4
4
4
(88)

Rodi Worst kip/rund voor de hond

Productinformatie

1-3 werkdagen levertijd, tenzij anders aangegeven

Rodi Worst kip/rund voor de hond is een lekkere snackworst voor uw volwassen hond die ook te gebruiken is al complete maaltijd.

  • Rijk aan kip 
  • Geschikt als beloning, om gemakkelijk medicatie te geven of als dagelijks maaltijd
  • Lekker als ijsje in de zomer

Meer informatie

Productinformatie Rodi Worst Kip/Rund voor de hond

Rodi Worst Kip/Rund is een smakelijke hondenworst met kip en runderlever voor uw volwassen hond. U kunt de worst gebruiken als beloning tijdens of na een training, als smaakmaker door het voer bij moeilijk etende honden en als middel om bijvoorbeeld pillen in te verstoppen en de medicatie zo gemakkelijker aan uw hond te geven. Bij warm weer kunt u de worst met water mengen, invriezen en hem als verkoelend ijsje aan uw hond geven. 

Rodi hondenworst sluit perfect aan op de voedingswaarde van rauwe voeding, doordat deze worsten minimaal 75%-85% vlees bevatten. De worst is aangevuld met vitamines en mineralen en is daarom niet alleen te gebruiken als snack of beloning, maar ook als complete maaltijd. Deze variant is niet geschikt als volledige dagelijkse voeding voor pups, wel als beloningssnack. 

  • Hondenworst bereid met minstens 80% verse kip en runderlever
  • Geschikt voor volwassen honden
  • Geschikt als snack, beloning of als volledige maaltijd
  • Geschikt als smaakmaker van voeding
  • Geschikt om medicatie gemakkelijker te geven
  • Lekker als ijsje in de zomer
  • Handig om mee te nemen op vakantie

Bij Brekz kunt u de beste hondensnacks, zoals Rodi hondenworst Kip/Rund gemakkelijk en goedkoop online bestellen. Uw aankoop wordt dan razendsnel bij u afgeleverd!

Voedingsadvies Rodi Worst Kip/Rund voor de volwassen hond

In de voedingstabel staat de aanbevolen dagelijkse hoeveelheid in grammen per dag en per kg lichaamsgewicht voor een volwassen hond. Dit zijn hoeveelheden die gelden bij het geven van de worst als volledige dagelijkse maaltijd. Deze dient te worden verdeeld over meerdere maaltijden. Dit zijn richtlijnen. De nutritionele behoefte van uw hond is afhankelijk van verschillende factoren, zoals grootte, leeftijd en mate van activiteit. Indien u de worst als snack/beloning geeft, pas dan de aanbevolen dagelijkse hoeveelheid van het hoofdmaaltijd hierop aan. Bewaar Rodi Worst Kip/Rund voor de hond koel en droog. Na opening is de worst nog vijf dagen houdbaar in de koelkast als deze goed is verpakt. Het overige deel van de worst kunt u na opening ook tijdelijk invriezen.

  

Grootte hond Aantal gram per dag per kg lichaamsgewicht
< 10 kg 45
10 - 25 kg 35
> 25 kg 25

   

Ingrediënten Rodi Worst Kip/Rund

Samenstelling: Vlees en dierlijke bijproducten (81% verse kip, 4% rund), granen en mineralen

Analytische bestanddelen: Ruw eiwit (16%), ruwe celstof (0,5%), vet (10%), ruwe as (4%) en vocht (63%).

Vitamines: Vitamine A (Retinylacetaat) 6.000 IE, Vitamine D3 (Cholecalciferol) 600 IE, Vitamine E (DL-α -tocopheryl acetaat) 30 mg, Biotine (D-(+)-Biotine) 150 μg.

Sporenelementen: Jodium (Calciumjodaat, anhydraat) 1 mg, Mangaan (Mangaan(II)oxide) 27 mg, IJzer (IJzer(II)sulfaat monohydraat) 40 mg, Zink (Zinkoxide) 40 mg, Selenium (Natriumseleniet) 0,14 mg.

Ander hondensnack?

Bij Brekz kunt u terecht voor diverse snackworsten van Rodi. Zo verkopen wij ook Rodi Lam en Rijst en Rodi Kip/Kaas. Kijk hier voor ons gehele overzicht aan hondenworsten.


Reviews
4
4
4
4
4
4.7 / 5 (88)
09-05-2023
1
2
3
4
5
Alles goed! Op tijd gekomen en mijn hond is super blij
04-05-2023
1
2
3
4
5
alles volgens boekje verlopen
16-04-2023
1
2
3
4
5
Bezorging:
1
2
3
4
5
Kwaliteit:
1
2
3
4
5
Waar voor uw geld:
1
2
3
4
5
Perfect om met hond te treinen.
13-03-2023
1
2
3
4
5
Ik gebruik het om te speuren met mijn hond.
12-01-2023
1
2
3
4
5
Een lekkere en makkelijke extraatje waar ze dol op zijn.
07-01-2023
1
2
3
4
5
Bezorging:
1
2
3
4
5
Kwaliteit:
1
2
3
4
5
Waar voor uw geld:
1
2
3
4
5
Lekkere worst.
17-11-2022
1
2
3
4
5
Heel lekkere worst vr mijn hond..eet t dagelijks
02-11-2022
1
2
3
4
5
Bezorging:
1
2
3
4
5
Kwaliteit:
1
2
3
4
5
Waar voor uw geld:
1
2
3
4
5
Al jaren een goed product. Snel geleverd
02-11-2022
1
2
3
4
5
De worst is een ideale beloning voor de hond!
19-10-2022
1
2
3
4
5
De hond is er wel bij.


Houd me op de hoogte

Je ontvangt eenmalig een e-mail zodra dit product weer op voorraad is.

E-mailadres
Ongeldig e-mailadres Ongeldig e-mailadres Je bent al aangemeld voor dit product. Er is iets misgegaan
Je e-mailadres wordt niet gebruikt voor andere doeleinden.